RV trading cz, s.r.o.

velkoobchod se stavebními doplňky

252 19 Chrášťany u Prahy, Za tratí 235

maloobchod, vzorkovna, výdejna E-SHOPu

POZOR - PŘESTĚHOVÁNO

od 22.3.2021 nás najdete v Chrášťanech u Prahy - pro více informací klikněte zde

V pondělí 27.9.2021 a v úterý 28.9.2021 máme ZAVŘENO.

Nabídka zboží

Nabízíme vám kvalitní zboží vlastní výroby nebo od tuzemských dodavatelů a renomovaných výrobců z Itálie.

Při osobním odběru si můžete vychutnat dobrou italskou kávu.

Při objednávce nad 3000 Kč včetně DPH se můžete těšit na dopravu ZDARMA.

Hlavní nabídka

Kování - spojovací a montážní materiál

vruty

vruty

Nabízíme vruty k mosaznému a k hliníkovému kování. Velikosti vrutů od 2,5 mm do 4,2 mm, délky 17, 20 a 25 mm. Odstíny: pozinkovaný, žlutě pozinkovaný, pomosazený, pobronzovaný, černě niklovaný. Hlava křížová. Vruty pro rovný šroubovák, které vyžadují památkáři, Vám nabídneme v omezeném množství.

šrouby

šrouby

Šrouby v naší nabídce můžete použít pro (na obrázku zleva) připevnění kliky na okno s celoobvodovým kováním, k přišroubování mosazné koule (závit M8), k připevnění rozetového kování skrz dveře (závit M4), závitová tyčka M8x100 mm včetně podložky a matice.

čtyřhran s drážkou

čtyřhran s drážkou

Čtyřhrany s drážkou v pozinkovaném provedení nabízíme v rozměru 8x8 mm a v délkách od 90 do 150 mm.

čtyřhran uprostřed kulatý

čtyřhran uprostřed kulatý

Nasadíte-li z obou stran koule tak, aby kulatý střed čtyřhranu procházel zámkem, potom otáčením koulí nejde otevřít. Podmínkou této instalace je, aby bylo možné dveře otevřít otáčením klíče ve vložce zámku. Takový zámek má uvnitř táhlo od vložky směrem ke klice.

čtyřhran otočný se závitem

čtyřhran otočný se závitem

Tyto čtyřhrany se používají pro spojení knoflíku (koule se závitem) a kliky na druhé straně. Knoflík se pak protáčí a nejde s ním dveře otevřít. Chcete-li, aby se knoflík (koule) nepohyboval(a), vyberte si v sousední kategorii čtyřhran s destičkou nebo samostatnou destičku. Označení K13 a K17 znamen ...

čtyřhran otočný s destičkou

čtyřhran otočný s destičkou

Destička je pevně spojena s kratší částí. Delší část (čtyřhran) je pomocí šroubu spojena s kratší částí a protáčí se. Destička se z vnější strany přišroubuje na dveře a nasadí se na ni koule (knoflík). Delší část slouží k otevírání (klikou).

čtyřhran s kruhovou zarážkou

čtyřhran s kruhovou zarážkou

Tento čtyřhran dříve nazývaný čtyřhran s desetníkem) se používá tak, kde je klika jen z jedné strany a v případě, že koule nebo knoflík je již zajištěna proti pohybu jinak.

čtyřhran zbroušený

čtyřhran zbroušený

Čtyřhrany zbroušené mají jeden konec čtyřhranu zbroušený na menší rozměr hranolu. Například v některých půlolivách nebo olivách je otvor pro čtyřhran 7x7 mm (obvyklý rozměr v Německu) a proto je do nich potřeba zasunout čtyřhran 7x7 mm (nebo 6x6 mm a použít redukci 6/7 mm).

čtyřhran s expanzní redukcí

čtyřhran s expanzní redukcí

Utahováním matice umístěné na konci čtyřhranu dochází ke vtlačování kónického kolíku a tím k roztažení čtyřhranu na opačném konci. Vroubkovaná část je určena k zapíchnutí špičky červíku.

samostatné destičky

samostatné destičky

Samostatná destička slouží k upevnění knoflíku (koule). Vybrat si můžete ze dvou typů: se závitem M8 nebo se čtyřhranem 8x8 mm.

redukce

redukce

Redukce slouží k vymezení vůle mezi čtyřhranem a zámkem nebo mezi čtyřhranem a klikou (koulí). Máme v nabídce rozměry 6/7, 6/8, 7/8, 8/10, 8/8,5 a 8/9 mm a to v různých délkách.

čtyřhran hladký

čtyřhran hladký

Čtyřhrany hladké (bez drážky) nabízíme černé nebo pozinkované v rozměrech 6x40 mm až 6x120 mm, 7x75 mm až 7x170 mm a 8x90 mm až 8x140 mm.

červíky

červíky

K nabízenému hliníkovému a mosaznému kování máme červíky M5 a M6 odpovídajících délek. Všechny červíky mají špičku a šestihranný otvor na inbus.

inbusy

inbusy

Námi prodávané kování obsahuje červíky M5 a M6. K těmto červíkům nabízíme inbus kličky.

pružiny a podložky

pružiny a podložky

V této kategorii najdete pružiny a podložky pro mosané kování, které ve většine případů obsahuje vratnou pružinu, (pružné) podložky a pojistný kroužek (ségrovku).

mechanismy

mechanismy

Nabízíme italský rozvorový mechanimus, který využijete v případě, že jej chcete zabudovat do rámu okenního křídla nebo ho potřebujete vložit do okenní olivy a přišroubovat na okno. Tento italský mechanismus je větší, než mechanismus československé nebo české výroby.

ostatní kování

ostatní kování

V této kategorii máme k dispozici úhelníky, kterými můžete zpevnit dřevěnou konstrukci.

Vážení zákazníci, Výdejní místo našeho e-shopu zůstává nadále otevřeno! Jsme tu pro vás. Samozřejmostí je také možnost bezkontaktního doručení až k vám domů.

Vážení zákazníci, od 19.10.2020 u nás dochází k organizačním změnám. V naší činnosti pokračujeme pod hlavičkou společnosti RV trading cz, s.r.o. Jejím jménem jedná Ing. Michal Matějček a společně s kolegy Radkem Říhou, Danielem Hruškou a Sašou Ananitchem vám jsme nadále plně k dispozici. Více podrobností o našem týmu naleznete v kontaktech.

Přečtěte si články

Zelená střecha rychle a jednoduše

Dřevěná terasa rychle a jednoduše

Aktuality

5.10.2020 - Doprodali jsme přívěšky na klíče

Právě jsme doprodali poslední přívěšky na klíče a tomuto sortimentu se již nebudeme věnovat.

5.8.2020 - Nový článek - zelená střecha rychle a jednoduše

Na střeše můžete mít zeminu s rostlinami, ale je třeba se postarat o odvedení přebytečné vody.

22.5.2020 - Nové podstavce RAPID MAX

Od května 2020 máme skladem také podstavce RAPID MAX, takže nyní se dostanete se čtyřmi podstavci a bez použití nástavců do výšky 18 až 220 mm. Původní podstavce RAPID a nástavce máme i nadále v nabídce jako druhou variantu.

23.3.2020 - Nové opatření proti šíření koronaviru v Itálii

Protože většina našeho sortimentu tvoří zboží z Itálie, sdělujeme Vám, že od 23.3.2020 do 3.4.2020 je v Itálii pozastavena činnost všech průmyslových a komerčních provozů. Výroba zboží, které máme u výrobců objednané, se zřejmě zpozdí o těchto 12 dnů.

23.3.2020 - Opatření proti šíření koronaviru v naší provozovně

Dokud nám nezakážou pracovat, budeme i nadále vyřizovat všechny objednávky. Těm odběratelům, kterým běžně zboží zavážíme, nyní posláme zásilky s využitím přepravních služeb PPL a TOPTRANS. Osobní odběr je možný s tímto omezením: Vstup do provozovny je zakázán. Zákazník vybavený minimálně rouškou zazvoní na zvonek, sdělí objednávku a zboží mu připravíme před provozovnou. Kdo u nás nenakupuje na převodní příkaz může platit hotově nebo kartou.

Zobrazit aktuality podle roku:

2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002